parallax background

Recenzja Edyty – uczestniczki wiosennej edycji kursu

recykling treści na blogu
Recykling treści na blogu – kiedy warto go zrobić?
18 września 2018
opinia o kursie wirtualna asystentka
Recenzja Agnieszki – uczestniczki wiosennej edycji kursu
2 października 2018

Zawód wirtualnej asystentki staje się coraz bardziej popularny. Coraz więcej także pojawia się szkoleń i kursów związanych z umiejętnościami WA. Chcemy, aby nasz kurs był coraz lepszy, dlatego opinia kursantek jest dla nas niezwykle ważna. Tym razem przedstawiamy Edytę Lech – uczestniczkę wiosennej edycji kursu Wirtualna Asystentka i właścicielkę firmy VirtualMess. Oto jej recenzja kursu Wirtualna Asystentka.


Zobacz video


Wersja tekstowa

Nazywam się Edyta Lech i jestem wirtualną asystentką. Wzięcie udziału w kursie dla wirtualnych asystentek od BrandAssist uważam za jedną ze swoich najlepszych inwestycji. Jeszcze w trakcie trwania kursu, dzięki wykorzystaniu wiedzy w praktyce, udało mi się znaleźć swojego pierwszego stałego klienta i założyć firmę VirtualMess, którą prowadzę z sukcesem od kilku miesięcy. Udało mi się znaleźć klientów, zarabiam swoje pierwsze, na razie niewielkie, pieniądze i pracuję z domu – tak jak zawsze marzyłam.

Czy kurs od BrandAssist jest dla ciebie?

Uważam, że kurs dla wirtualnych asystentek przygotowany przez Polę Sobczyk jest dla osób, które myślą o wykonywaniu tego zawodu poważnie. Praca nad kursem wymagała ode mnie czasu, zaangażowania oraz systematyczności. Ilość przygotowanego materiału mnie zaskoczyła. Nie spodziewałam się aż tak dużej ilości nowej wiedzy do przyswojenia. Ukończyłam studia z communication design oraz kurs z zarządzania z kontaktami z klientem. Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy biurowej. Tematyka związana z Internetem, stronami internetowymi czy social mediami nie jest mi obca. Mimo to okazało się, że wciąż jest bardzo dużo rzeczy, o których nie wiedziałam, a na które powinnam zwrócić uwagę albo takie, które mogę zrobić lepiej i szybciej niż do tej pory.

Czego nauczyłam się podczas trwania kursu?

Kurs dla wirtualnych asystentek przygotowany przez BrandAssist jest bardzo rozbudowany. Składa się z kilkudziesięciu filmów instruktażowych, webinarów, live’ów, ćwiczeń, wyzwań na Facebooku i konsultacji. Całość jest bardzo dobrze przemyślana, logicznie poukładana i przedstawiona w naprawdę przystępny i przede wszystkim ciekawy sposób.
Z kursu dowiesz się:

  • Jak założyć działalność gospodarczą?
  • Jak stworzyć i przedstawić klientowi swoją ofertę?
  • Jak wycenić pracę wirtualnej asystentki?
  • W jaki sposób przeprowadzać z klientem wstępne rozmowy biznesowe?
  • Jakie narzędzia do pracy zdalnej warto poznać i jak ich używać?
  • Jak zbudować swoją markę?
  • W jaki sposób stworzyć stronę internetową i strony lądowania (dzięki dostępowi do kursu Eweliny Muc WP dla zielonych)?

I wiele innych rzeczy, które na pewno przydadzą ci się w pracy wirtualnej asystentki na co dzień.

Co jeszcze jest w kursie?

Webinary i live’y prowadzone przez specjalistów to dodatkowa dawka wiedzy i inspiracji. Pola Sobczyk zaprosiła do współpracy osoby, które naprawdę są autorytetami w swoich branżach. Jeżeli interesujesz się nowymi mediami i biznesem na pewno obiły ci się o uszy nazwy takich firm jak: Brand24, SMSAPI, Legal Geek czy Urszula Marketing. Do dziś jestem w szoku, że udało się Poli Sobczyk zaangażować je w kurs dla wirtualnych asystentek. A to tylko garstka, bo osób, które zgodziły się podzielić z nami swoją wiedzą, było dużo więcej.

Konsultacje z BrandAssist.

Moim zdaniem jest to najcenniejsza rzecz w kursie. Pola Sobczyk osobiście odpowiada na każdą wiadomość. Chętnie dzieli się wiedzą i do dziś czasem proszę ją o opinie na temat jakości wykonanych przeze mnie zadań, zanim wyślę je klientowi. Krytyka Poli jest zawsze konstruktywna, dużo wnosi do mojej pracy i dzięki niej jestem coraz lepsza w tym, co robię. Bardzo rzadko zdarza się, aby osoba prowadząca kurs internetowy osobiście znalazła czas na rozmowę z kursantami. W przypadku kursu BrandAssist możesz być pewna, że w trakcie trwania kursu otrzymasz rozbudowane i profesjonalne odpowiedzi na swoje wszystkie pytania. Poza tym bądź pewna, że w przypadku spadku motywacji Pola Sobczyk podniesie cię na duchu. Jeśli przez zbyt długi okres czasu nie otrzymywała ode mnie wykonanych zadań, wychodziła z inicjatywą i pytała, czy potrzebuję pomocy.

Napisz do mnie

Szczerze polecam Ci kurs zorganizowany przez BrandAssist. Wiem, że jeśli będziesz pilnie się uczyć, wykonywać zadania, słuchać i wprowadzać w życie wskazówki Poli, to istnieje duża szansa, że zostaniesz profesjonalną wirtualną asystentką. Jeżeli chciałabyś ze mną porozmawiać na temat kursu, zadać konkretne pytania, napisz do mnie maila na: edyta@virtualmess.pl Chętnie ci odpowiem.


Jeśli interesuje Cię opinia o kursie Wirtualna Asystentka innych uczestniczek zajrzyj do recenzji Agnieszki.

A jeśli tak jak Agnieszka chcesz zostać wirtualną asystentką i pracować zdalnie, zobacz już dziś nowe kursy online Wirtualna Asystentka. Do 11 marca 2019 r. możesz nabyć edycję kursu w promocyjnej cenie.

kurs wirtualna asystentka