Plany marketingowo-sprzedażowe

Jesteś przedsiębiorcą, który potrzebuje inspiracji, wsparcia oraz skutecznego pomysłu promocyjnego? Chcesz rozwinąć działalność? Zwiększyć sprzedaż?

Wspólnie stworzymy plan, który doda rozmachu Twojej firmie!

Pola i Gosia z BrandAssist - każda ma inne podejście do marketingu i inne pomysły na rozwój marki. Ze zderzenia dwóch wizji powstaje zawsze mnóstwo kreatywnych rozwiązań, które zaskakują Klientów. Chcesz sprawdzić, czym zaskoczą Ciebie?

W jakich branżach czujemy się najlepiej?

Zobacz, jak mogą wyglądać konsultacje z nami

Jak tworzymy plany?

  • Spotykasz się na konsultacjach online z Polą lub Gosią (2h).
  • W ciągu 14 dni tworzymy planu rozwoju Twojej działalności.
  • Ponowne się spotykamy, aby omówić wszystkie pomysły.
  • Nanosimy poprawki i oddajemy plan w Twoje ręce.

Twój plan
marketingowo-sprzedażowy

Cena: 650zł (netto)

CO ZYSKASZ DZIĘKI PLANOWI MARKETINGOWO-SPRZEDAŻOWEMU?

Lubimy to, co robimy. Dlatego robimy to dobrze! Chcesz poznać nasze pomysły na Twoją markę?

Masz do nas pytania? Skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym - w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie oraz prowadzenia ewentualnej dalszej korespondencji.

Informujemy, że zgodę na przetwarzanie danych osobowych może Pani/Pan wycofać w dowolnym momencie poprzez kontakt e-mailowy z Administratorem. Będziemy przetwarzać dane dopóki zgoda nie zostanie wycofana. Niemniej jednak, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Pola Sobczyk, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą: „BrandAssist Pola Sobczyk”. Wszelkie kwestie prawne związane z przetwarzaniem danych znajdzie Pani/Pan w Polityce prywatności i plików cookies