parallax background

Natalia, właścicielka sklepu internetowego

LifeTube Festival – czas na liderów opinii w Internecie
26 lipca 2016
Rozmowa kwalifikacyjna (część I)
24 października 2016

Natalia od ponad roku prowadzi własny sklep internetowy. Ma za sobą naprawdę spore sukcesy, dlatego systematycznie stara się poszerzać asortyment oraz sezonowo zmienia kolekcje.

Z tego względu często ma wiele ,,papierkowej pracy” i nie zawsze potrafi znaleźć czas na uporządkowanie strony WWW. Długo szukała osoby, która zajmie się wstawieniem nowych zdjęć produktów czy też zaktualizuje treści i SEO we wszystkich wersjach językowych jej sklepu. Ponieważ jest bardzo sumienna, nie oddałaby takiego zadania przypadkowej osobie.

Asystent zajął się wszystkim, informując ją o dokładnym czasie realizacji poszczególnych zadań. Po krótkim omówieniu produktów, następnego dnia Natalia mogła cieszyć się zaktualizowanym sklepem internetowym. Obecnie współpracuje z Asystentem Wirtualnym na stałe. Zajmuje się on regularną komunikacją telefoniczną z klientami i – czego Natalia nie lubiła najbardziej – uzupełnianiem tabelek z zamówieniami w Excelu.

Przed nowym sezonem Natalia z pewnością oddeleguje mu aktualizację nowych produktów w sklepie. Po prostu wie, że woli poświęcić swój cenny czas innym, ważniejszym dla jej biznesu zadaniom