parallax background

Czy mama może być Wirtualną Asystentką? (wideo)

wirtualna asystentka co może zrobić
Wirtualna Asystentka – co może zrobić dla Twojej branży? (wideo)
29 października 2018
Wirtualna asystentka dla doradców i project managerów
Wirtualna Asystentka dla doradców i project managerów (wideo)
18 listopada 2018

Czy mama może być Wirtualną Asystentką? Z reguły staram się nie dawać jednoznacznych odpowiedzi. Bycie mamą to zmiana życia o 180 stopni i każde radzi sobie z tym inaczej. Poznałam w swoim życiu kobiety, które kompletnie nie nadawały się do pracy zdalnej i kobiety, które urodziły się ze zdolnościami organizacyjnymi i świetnie radzą sobie w roli Wirtualnej Asystentki. I naprawdę nie ma to nic wspólnego z macierzyństwem.

Nagromadziło się sporo mitów obiecujących finansowe kokosy z pracy jako Wirtualna Asystentka. Mamy często chcą dorobić zdalnie, ale nie wiedzą jak. Dlatego postanowiłam przygotować nagranie specjalnie dla kobiet w ciąży, na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym.
Video było nagrywane na bazie rozmów z innymi WA oraz z perspektywy przedsiębiorcy, który współpracuje ze zdalnymi mami.

Zapraszam do obejrzenia filmu oraz subskrypcji kanału.Chcesz zostać Wirtualną Asystentką i pracować zdalnie? Zobacz już dziś nowe kursy online Wirtualna Asystentka. Do 11 marca 2019 r. możesz nabyć edycję kursu w promocyjnej cenie.


kurs wirtualna asystentka