Zobacz, jak wygląda współpraca z BrandAssist

A co jeśli okaże się, że nie jesteśmy w stanie zrealizować twoich zadań?

Bez obaw. Może okazać się, że lepszym wyjściem dla Ciebie jest praca z indywidualną WA, a nie z zespołem. W takim przypadku polecimy Ci Wirtualną Asystentkę z certyfikatem BrandAssist. Ręczymy za ich umiejętności i wysoką jakość pracy.

Masz do nas pytania? Skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym - w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie oraz prowadzenia ewentualnej dalszej korespondencji.

Informujemy, że zgodę na przetwarzanie danych osobowych może Pani/Pan wycofać w dowolnym momencie poprzez kontakt e-mailowy z Administratorem. Będziemy przetwarzać dane dopóki zgoda nie zostanie wycofana. Niemniej jednak, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Pola Sobczyk, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą: „BrandAssist Pola Sobczyk”. Wszelkie kwestie prawne związane z przetwarzaniem danych znajdzie Pani/Pan w Polityce prywatności i plików cookies