parallax background

Ewa, organizatorka wydarzeń kulturalnych

8 powodów, dla których nie warto przestawać się uczyć
29 marca 2016
Czy Asystent Personalny rzeczywiście usprawni Twoją pracę?
7 kwietnia 2016

Ewa prowadzi firmę organizującą wydarzenia kulturalne. Początkowo była pewna, że ze wszystkim poradzi sobie sama. Kiedy jednak zaczęła realizować kolejne spektakle teatralne, zdała sobie sprawę, że nie jest w stanie poświęcić uwagi wielu zadaniom jednocześnie.

Ewa prowadziła negocjacje, pozyskiwała nowych klientów, systematyczne prowadziła fanpage na Facebooku, wysyłała maile informujące o aktualnym repertuarze, smsy z bieżącymi promocjami i konkursami, regularnie kontaktowała się z klientami, rozwoziła bilety, rozmawiała z dystrybutorami… Mnóstwo spraw. To było stanowczo za dużo pracy, a Ewa potrzebowała wsparcia zaufanej i dobrze zorganizowanej osoby.

Dzisiaj Asystent pomaga jej w codziennej organizacji czasu. Ewa dostaje dokładny plan działań na Facebooku wraz z jego realizacją. Asystent przejął telefoniczną obsługę klienta, systematycznie wysyła maile oraz smsy informujące o najbliższych wydarzeniach. Przygotowuje najkorzystniejsze oferty usług niezbędnych do realizacji celów firmy. Ewa zawsze może liczyć na pomoc Asystenta Wirtualnego. Dzięki temu mogła całkowicie poświęcić się realizacji większej ilości spektakli i skupić się na pozyskiwaniu nowych klientów biznesowych. Wcześniej nawet nie zdawała sobie sprawy, jak bardzo cenny jest jej czas.