parallax background

Efektywna praca z Wirtualną Asystentką. Jak nie stracić kontroli i pieniędzy?

wirtualna asystentka dla blogera
Wirtualna Asystentka dla blogera – doskonałe połączenie!
28 listopada 2018
jak zainstalować certyfikat ssl
Jak zainstalować zewnętrzny certyfikat ssl – samodzielnie i za darmo?
14 grudnia 2018

Efektywna praca z Wirtualną Asystentką – jak to zrobić? Kim jest Wirtualna Asystentka? Jak Wirtualna Asystentka może usprawnić funkcjonowanie firmy? O czym trzeba pamiętać, oddelegowując zadania zdalnemu pracownikowi? Oto najczęstsze pytania, z jakimi stykam się, rozmawiając z przedsiębiorcami o idei wirtualnej asysty.


W tych pytaniach wyczuwam duże zainteresowanie tą dość nową w Polsce formą współpracy. Z drugiej strony słyszę wiele obaw, niepewności i dystansu. Rozumiem to. Współpraca ze zdalnym pracownikiem wymaga pewnej wiedzy, chęci poznania czegoś nowego i podjęcia decyzji o zmianach.

Wielu przedsiębiorców już współpracuje z Wirtualną Asystentką, ale wciąż czuje, że ich relacja mogłaby być bardziej satysfakcjonująca i opłacalna, a delegowanie zadań sprawniejsze.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który rozważa współpracę z wirtualną asystentką lub już działa wraz z nią, na pewno zainteresuje Cię mój kurs Efektywna praca z Wirtualną Asystentką. Jak nie stracić kontroli i pieniędzy?

Dlaczego powstał kurs Efektywna praca z Wirtualną Asystentką?

Od kiedy założyłam firmę BrandAssist, bardzo zależy mi, aby rozpowszechniać wiedzę o tym, jak zdalni pracownicy mogą pomóc przedsiębiorcom w rozwoju. Przez trzy lata gromadziłam całą swoją wiedzę, całe doświadczenie i zredagowałam wiele materiałów, aby stworzyć kurs, który pomoże przedsiębiorcom skutecznie współpracować z wirtualnymi asystentkami.

Będzie mi bardzo miło, jeśli skorzystasz z mojej wiedzy i mojego doświadczenia w zakresie współpracy ze zdalnym pracownikiem.

Jak zbudowany jest kurs?

Kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej.

Część teoretyczna to 19 nagrań wideo, w których omawiam, na czym polega efektywna praca z Wirtualną Asystentką oraz umiejętne zarządzanie projektami. Znajdziesz je na platformie YouTube na kanale Pola z BrandAssist. Dostęp do nich jest zupełnie darmowy. Nic, tylko korzystać! Co więcej – pod każdym filmem masz także możliwość pobrania dodatkowych materiałów i pomocy.

Część praktyczną kursu znajdziesz tutaj. Są to już konkretne rozwiązana, przykłady i wzory, jakie możesz wykorzystać, pracując z Wirtualną Asystentką.

 

Czego dowiesz się dzięki kursowi?

W kursie dla przedsiębiorców zawarłam odpowiedzi na wiele pytań, jakie na przestrzeni trzech lat istnienia BrandAssist zadawali mi przedsiębiorcy, którzy chcieli rozpocząć pracę z WA.

Oto one:

 

To ogromna dawka wiedzy zawarta w nagraniach, które udostępniam dla Ciebie zupełnie za darmo. Skorzystaj z mojej wiedzy. Może dzięki niej zdecydujesz się rozpocząć pracę z Wirtualną Asystentką, oczywiście efektywną. Dzięki moim poradom na pewno nie stracisz ani pieniędzy, ani kontroli. I zakochasz się w zdalnym delegowaniu zadań. Chcesz się przekonać?

 

Pola Sobczyk

CEO BrandAssist