parallax background

12 błędów biznesowego świeżaka – znasz je wszystkie?

jak zainstalować certyfikat ssl
Jak zainstalować zewnętrzny certyfikat ssl – samodzielnie i za darmo?
14 grudnia 2018
jak zrobić dobrą infografikę
Jak zrobić dobrą infografikę?
14 stycznia 2019

Błędy w biznesie… Kto ich nie robi? Koniec roku to świetny moment na podsumowania. Co udało Ci się osiągnąć? Które z planów zrealizować? Co jest Twoim sukcesem, a gdzie potknąłeś się o własne nogi? Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą, taki końcoworoczny bilans bardzo Ci się przyda. Przekonaj się, jakich błędów udało Ci się uniknąć, a jakie niestety popełniłeś.


Ja też bywałam “Januszem biznesu”. Ja też czasami miałam więcej “szczęścia niż rozumu”. Mówi się, że błędy w biznesie trzeba odczuć na własnej skórze. Szczerze wierzę, że są osoby, które naprawdę słuchają innych i potrafią pomyłek uniknąć. Dlatego zapraszam Cię do 3 wyjątkowych odcinków na moim kanale na YouTube. “Spowiadam się” w nich z własnych potknięć, które udało mi się zrobić na przestrzeni 3 lat biznesowej działalności. Sprawdź, czy popełniasz je także ty.

 

 

Co masz zrobić, jeśli odkryłeś u siebie parę ze wspomnianych błędów? Porozmawiać ze mną o tym. Chętnie podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem, jak dzięki błędom rozwinąć swój biznes. Pisz śmiało: p.sobczyk@brandassist.pl.

 

Pola Sobczyk

CEO BrandAssist